Her Zaman Açık.
Her Zaman Orada.

7/24 Çekici Hizmeti ve Acil Servis

Görsel açıklaması

7 Gün 24 Saat Destek

Saat kaç olursa olsun, gece veya gündüz, daima yardıma hazırız. Yakıtınız mı bitti, kaza mı geçirdiniz veya aracınız çalışmıyor mı? Gelip sizi alalım.

Yetenekli Teknisyenler

Bizi arıyorsanız büyük ihtimalle stresli bir durumla karşı karşıya olduğunuzu anlıyoruz. Hız, bilgi ve mükemmel müşteri hizmetlerimizle sizi içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtaracağız! 

Kalite Taahhüdü

Son teknoloji kamyonlar ve ekipmanlarla donanan filomuz, motosikletlerden kasasız kamyonlara kadar her aracı çekme kapasitesine sahiptir. Gelip sizi alacağız!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Saat kaç olursa olsun, gece veya gündüz, daima yardıma hazırız. Yakıtınız mı bitti, kaza mı geçirdiniz veya aracınız çalışmıyor mı? Gelip yola devam etmenizi sağlayalım. Yerinde onarım mümkün değilse, aracınızı çekerek yola kaldığınız yerden devam etmenize yardımcı olacağız.

Görsel açıklaması

“Kusursuz Hizmet”

“Anahtarımı unuttuğum için aracıma giremiyordum ve 24/7 Access’ten gelen arkadaşlar hem hızlı ve etkili bir iş çıkardılar hem de bulabildiğim en ucuz şirket onlarınkiydi. Kusursuz hizmet!”

Görsel açıklaması

“Hemen anında düzelttiler!”

“Alışverişe çıkmıştım ve sonra aracımı çalıştırmayı deneyince marş basmamıştı. Weber Towing Access gelip sorunu hemen yerinden çözen bir teknisyen gönderdi! 5 yıldız veriyorum!”

Görsel açıklaması

“Güvenilir Profesyoneller”

“Ben aradıktan 20 dakika sonra geldiler. Aracım özenli bir şekilde tesislerine kaldırarak ileride ihtiyaç duyulabilecek herhangi bir delili korumak için orada muhafaza ettiler.”

Çekiciye mi ihtiyacınız var? Bizi Arayın.

Hangi hizmeti seçmeniz gerektiğinden emin değil misiniz ya da genel olarak sizin ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığımız konusunda şüpheleriniz mi var? Bizi arayın ve konuşalım. Yalnızca evinize güven içinde ulaşmanıza yardımcı olmak istiyoruz.